Spotkanie „Innowacje społeczne w opiece zdrowotnej”

Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS i Fundacja Fundusz Współpracy zapraszają na spotkanie informacyjne Innowacje społeczne w opiece zdrowotnej, czyli jak pozyskać środki na działania w obszarze rozwoju białych miejsc pracy.

W trakcie spotkania przedstawimy Państwu ofertę Inkubatora Innowacji Społecznych, którego misją jest wyszukanie i rozwinięcie najlepszych pomysłów na rozwiązanie problemów mieszkańców województwa śląskiego. Opowiemy o tym, jak można skorzystać z grantu do 45 tys. złotych na rozwinięcie pomysłu. Ponadto w spotkaniu wezmą udział Innowatorki, które pracują obecnie w Inkubatorze nad rozwijaniem swoich pomysłów z zakresu białych miejsc pracy. Opowiedzą o rozwiązaniach, jakie z pomocą Inkubatora wypracowują i planują wdrożyć w codziennej pracy.

Najbliższy nabór wniosków o grant planowany jest na grudzień 2022 r. Więcej informacji na temat działalności Inkubatora można znaleźć na stronie www.slaska.przestrzeninnowacji.pl.

Spotkanie odbędzie się w dn. 24.11.2021 r. (środa) w godzinach 14:00-16:00 w formule online, na platformie Zoom. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona.

Zapisy na spotkanie TUTAJ

Spotkanie odbywa się w ramach projektu: „Śląska Przestrzeń innowacji” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.